Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kimler alabilir?

Ekonomi 11 Ocak 2019 02:49
Videoyu Aç Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kimler alabilir?
A
a

Ziraat Bankası kredi kartı borcu kapama konusunda vatandaşlara ihtiyaç kredisi sunuyor. Ziraat Bankası'nın bu kampanyasından kimlerin yararlanabileceği de belli oldu. Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar?

http://www.denizli.bel.tr/
Ziraat Bankası kredi kartı borcu kapama konusunda vatandaşlara ihtiyaç kredisi sunuyor. Ziraat Bankası'nın bu kampanyasından kimlerin yararlanabileceği de belli oldu. Ziraat Bankası kredi faiz oranları ne kadar?
 
Kredi kartı borcunun ödemekte zorlanan vatandaşlar için uygun şartlarda Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu kredinin faiz oranları ise diğer yerlerde bulamayacağınız kadar oldukça düşük miktarlarda. Başka bankalar da dahil kredi kartı borcunuz varsa bunları çekeceğiniz bu özel kredi ile kapatıp çok daha uygun koşullarda düşük faizlerle bunu ödeyebileceksiniz.
 
Krediyi Kimler Alabilecek?
 
Ziraat Bankası, kredi kartı borçlusuna 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faizle bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi Ziraat Bankası'na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çekenlere de temin edilebilecek.
 
Kredi İçin Gerekli Olan Belgeler
 
Kredi kartı borcu için alınan ihtiyaç kredisinde bir üst limit bulunmamakta. Borcunuz ve gelirinize göre kredi verilirken kredi için başvuru Ziraat Bankası şubelerine yapılmaktadır. Başvuruda maaş bordrosu, TC numaralı kimliğiniz ve kart borcunu gösterir belge istenirken şayet emekliyseniz e-devlet şifresi yeterli oluyor. Verilecek kredinin vadesi de gelire göre belirlenecek.
 
Kredi kartı kredisi almak için borç süresinin 31 Aralık 2018 ve öncesinde olması gerekiyor. Yani 1 Ocak’tan itibaren yapılan kart harcamaları kapsam dışı kalacak. Çekilecek kredi için kefil başvuranın geliri krediyi karşılayamayacak durumdaysa gerekiyor. Borçlu olduğunuz diğer banka kartlarını kapattıktan sonra isterseniz Ziraat Bankası'ndan yeni bir kredi kartı alabileceksiniz.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat