Ünlü İlizyonist Denizli'ye Geliyor

Magazin 10 Nisan 2018 22:51
Videoyu Aç Ünlü İlizyonist Denizli'ye Geliyor
A
a

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yeteneksizsiniz Türkiye ile hayatımıza giren Ünlü ilizyonist Aref Ghafouri’nin 14 Nisan 2018 Cumartesi günü İlizyon gösterisi yapmak Denizli'ye geleceği öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Genç Mucitler Aranıyor ödül törenine katılımda bulunacak olan Aref, 2011 senesinde katılmış olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye programında yaptığı gösteriler ile tüm Türkiye’yi kendine bağlamış ve bir sonraki gösteride ne yapacağı merak konusu olmuştu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması bittikten sonra tanınan ve daha sonra 2011 ve 2012 senesinde Sihirbazlık dünyasının Oscar’a eşdeğer Merlin Ödüllerinden “Dünyanın en ekstrem sihirbazı” ödülünü kazanan ve milyonlarca insanı büyüleyen Aref Ghafouri, Denizli halkı ile buluşacak.

İran asıllı ilizyonist, Denizli İhracatçılar Birliği’nce organize edilen Genç Mucitler Aranıyor İnoaktif Fikir Yarışması Ödül Törenine katılımda bulunacak.

Büyükşehir Kongre ve Kültür Merkezi’ndeki 14 Nisan 2018 Cumartesi günü yapılacak olan gecede saat 20.00’de düzenlenecek olan ödül töreninden sonra gösteri yapacak olan Aref’in ne numaralar çevireceği şimdiden merak konusu oldu.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
fikret özdemir 11 Nisan 2018 12:41

bizi habersiz bırakmayan akis habere teşekkürler var olun

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat