Sorunları Hemen Çözülmelidir...

Okunma: 2613
Gündem 23 Kasım 2016 13:28
Videoyu Aç Sorunları Hemen Çözülmelidir...
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Av. Yusuf Garip, “24 Kasım Öğretmenler Günü” nedeniyle yayınladığı mesajda Öğretmenlerin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıdan bir an önce kurtarılmaları gerektiğini söyledi.

http://www.denizli.bel.tr/

MHP’li Garip, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz maalesef bugün ekonomik sıkıntılar içerisinde çocuklarımızı geleceğe hazırlamaya çalışıyorlar. Ülkeyi yönetenlerin bir an önce Öğretmenlerin sorunlarına çözüm bulmaları lazım” dedi.

Ülkemizde evini geçindirip, çocuklarını okutabilmek için ek iş yapan pek çok öğretmenin bulunduğunu ifade eden Garip, “Durum ne olursa olsun öğretmenler elleri öpülecek, her zaman saygı ve sevgiyi hak eden insanlardır. Onlara sadece bu önemli günde değil, her zaman hatırlayıp değer vermek gerekir. Her sene 24 Kasım günü tüm yurt genelinde öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır. Ancak şunu iyi bilmeliyiz ki, öğretmenlerimiz bizim için çok değerlidir. Bu nedenle her günü onlara 24 Kasım gibi hissettirmeliyiz ki onlar da değerli olduklarını ve mesleklerinin ne kadar kutsal olduğunu hissedebilsinler. Kısacası öğretmenlerimiz sadece bizi bilgi topuna tutan kişiler olarak görmemeliyiz. Onlar bize doğru yolu göstermeye çalışan ve bizi geleceğe en iyi şekilde hazırlamaya çalışan kişilerdir. Bu durumun bilincinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyor, enderin saygı ve hürmetlerimizi sunuyorum. Ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu. MESUT GÜLER

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat