Şimdi de iPhone'lar Patlıyor!

Okunma: 1813
Dünya 8 Aralık 2016 15:20
Videoyu Aç Şimdi de iPhone'lar Patlıyor!
A
a

Apple Çin’de patlayan iPhone krizi yaşamaya başladı.  iPhone 6 akıllı telefon modelinin kendiliğinden parladığını iddia eden sekiz kullanıcı rapor verdi. Bu, Çin tüketici gruplarının son birkaç haftadır yayınladığı üçüncü pil şikayeti oldu.

http://www.denizli.bel.tr/

Analiz sonrasında, Apple yangınların harici fiziksel hasarlara maruz kalmanın neden olduğunu ve imalat hatası olmadığını iddia etti. Ayrıca şirket, müşterileri Apple mağazalarında ve şirketin desteği ile sorunlarına çözüm bulmaya teşvik etti.

Çinli kullanıcılar özellikle iPhone 6 ve iPhone 6S modellerinin bataryalarının şarjının yarısı kalmasına rağmen aniden kapanmasından dolayı şikayet etmeye başladı.

Apple konuyu araştırdı ve Eylül - Ekim ayında üretilen sınırlı sayıda iPhone 6s biriminin üretim hatasından dolayı bu soruların yaşandığını keşfetti.

Bu hatalı pillere sahip birimleri dünya çapında değiştirmeye başladı. Apple ayrıca, iOS'i pil yönetimi algoritmalarını iyileştirmek için kullanılacak, pil sorunları hakkında bilgi toplayan bir tanılama aracı ile güncelleyeceğini söyledi.

 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat