Sevgi Eli'nden ihtiyaç sahiplerine yardım

Ege - Denizli 10 Ekim 2018 14:08
Videoyu Aç Sevgi Eli'nden ihtiyaç sahiplerine yardım
A
a

Çivril Belediyesi Sevgi Eli ekipleri ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı ve tekerlekli sandalye yardımında bulunarak yara sarmaya devam ediyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Çivril Belediyesi Sevgi Eli ekipleri ihtiyaç sahiplerine hasta yatağı ve tekerlekli sandalye yardımında bulunmaya devama etti. Sevgi eli ekipleri ihtiyaç sahipleri ile gönül köprüleri kurma yolunda devam bir adım daha attı.
 
Çivril Belediyesi öncülüğünde vatandaşların katkılarıyla faaliyetlerini sürdüren Sevgi eli ihtiyaç sahiplerine  yardımlarına aralıksız devam ediyor. Bu bağlamda Karayahşiler Mahallesi, Karamanlı Mahallesi, Savran Mahallesi, Kocayaka Mahallesi ve Çatlar Mahallesi’nde hasta yatağı ve tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.
 
İhtiyaç sahiplerine sevgi eli kanalı ile her zaman yardım edileceğini vurgulayan Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven, “Yapılan yardımlar ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin acılarını tamamen dindirmemiz tabi ki mümkün değildir. Fakat az da olsa dertlerine derman olabilmek için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Bu ulvi görevde Çivril Belediyesi olarak destek olmaya her anlamda devam edeceğiz." dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat