Sendika Bastırdı İzgi Müdür Oldu

Özel Haber 31 Temmuz 2018 17:18
Videoyu Aç Sendika Bastırdı İzgi Müdür Oldu
A
a

Akishaber’in ortaya çıkardığı torpil listesinden sonra bir türlü dikiş tutmayan Acıpayam ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Süleyman İzgi’nin atandığı öğrenildi...

http://www.denizli.bel.tr/
Dün Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bir deprem daha yaşanmıştı ve  en son müdür olarak atanan Ramazan Yılmaz’ın görevden alındığı ifade edilmişti. Dün yaptığımız haber de vurguladığımız gibi Yılmaz’ın yerine Süleyman İzgi atandı.

Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleşen torpil skandalı ve arkasından meydana gelen görevden almalar Acıpayam’da eğitim caimasını bir çok kez şaşırttı. Ramazan Yılmaz’ın da görevden alınması ile Ak Partiye yakınlığı ile tanınan sendikanın Acıpayam MEM’e atanmasını için Süleyman İzgi'yi düşündükleri iddia edilmişti ki bu iddiaların gerçek olduğu bu gün ortaya çıktı. Son dakika alınan bilgilere göre görece Süleyman İzgi Getirildi.

Acıpayam MEM’de 4. Değişiklik

Akishaber tarafından yapılmış olan ve gündemi sarsan torpil haberinden sonra Acıpayam MEM’de dikiş tutmadı. O günden bu güne 4 kişi değişti. İlk olarak Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir görevinden alınmıştı. Onun yerine Çal İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici getirilmişti. Ama kısa bir süre sonra Ekici’nin görevinden istifa ettiği öğrenildi ve en son İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından göreve Ramazan Yılmaz getirilmişti. Yılmaz’ın ise dün görevden alındığı ortaya çıkmıştı. Onun yerine de gelen isim Süleyman İzgi oldu.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Hüseyin Taş 2 Ağustos 2018 10:50

Bakalım bu arkadaş ne kadar duracak o koltukta

3 1 Cevap Yaz
Türkmen 1 Ağustos 2018 08:46

Artık istediğiniz gibi Acp Mem de at oynatamıycaksınız bu mu zorunuza gitti.

1 12 Cevap Yaz
Selim pusat 1 Ağustos 2018 08:40

Ne oldu istediğiniz olmayınca abdestiniz mi kaçtı? Adam gibi adam Süleyman bey geldi. Din kisvesi altında insanları kandırmıyor hiç olmazsa.

1 13 Cevap Yaz
Mehmet 31 Temmuz 2018 19:34

Sendikanın zerre kadar bu olayda müdahili yoktur. Bu görevlendirme eş dost ilişkisi şeklinde yapılan bir görevlendirmedir. Eş dostlar gidince değirmen bunu da öğütür.

11 3 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat