Sağlık Kuruluşları Siz Ne İş Yapıyorsunuz ?

Okunma: 4950
Ege - Denizli 22 Aralık 2016 16:27
Videoyu Aç Sağlık Kuruluşları Siz Ne İş Yapıyorsunuz ?
A
a

Çivril belediye başkanı Dr. Gürcan Güven hastaneye gitmek için araç bulamayan vatandaşı makam aracı ile Denizli’ye gönderdi.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli'nin Çivril İlçesi Çıtak mahallesinde yaşayan, geçirdiği trafik kazası sonrası iş göremez raporu alan ve hareket zorluğu yaşayan Mehmet Çakar Denizli’ye Hastaneye gitmek için mahalle muhtarından yardım istedi. Muhtar ile birlikte hastane ve sağlık kuruluşlarından yardım isteyen muhtar hasta nakli yapılmayacağını öğrenince durumu Çivril Belediye başkanı Dr. Gürcan Güven’e iletti.

 

Hasta Mehmet Çakar’ın rahatsızlığı ve durumu hakkında bilgi alan başkan Güven Çakar’ın hastaneden alacağı rapor ile ilgili yardımcı olacağını ifade etti. Mehmet Çakar rapor almak için araç bulamadığını belirterek araç konusunda yardım istedi. Hastane ve 112 ambulanslarının kontrol ve tedavi için hasta taşımadığını belirten Mehmet Çakar bu yüzden 10 gündür Denizli’ye gidemediğini ifade etti. Mehmet Çakar’ın durumu ile ilgili olarak Denizli’deki doktorlarla görüşen belediye başkanı Dr. Gürcan Güven randevu alarak Mehmet Çakar’ı makam aracı ile hastaneye gönderdi.

 

Konuyla ilgili olarak soruları cevaplayan başkan Güven “bizde makam aracı kavramı yok. Bizim için hizmet aracı var. Bu araç Çivril’in hizmetinde olan bir araç. Mehmet kardeşimiz araç bulamadığı için kontrol ve tedavisine gidememiş. Konu bana gelince gerekli görüşmeleri yaparak sağlık ile ilgili konularda yardımcı olduk. Mehmet kardeşimizi de Çivril Belediyesinin hizmet aracı ile Denizli’ye gönderdik” dedi. 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
Öğretmen 24 Aralık 2016 16:20

Bu nasıl mantıkta bir haber başlığıdır. Çivril hakkında fazla bilgim yok ama rutin kontrol rapor vs. İçin ne zaman ambulans istendiği görülmüştür. O zaman grip olup ateşler içinde yatalım sonra ambulans isteyelim o an ağır acil hasta olduğunu düşünün o hasta ölürse vebalini kim ödeyecek sizin mantıksız haber başlığınız mı? Ayrıca bu tarz durumlarda sosyal hizmetler müdürlüğüne bağlı araçlar zaten var başvuru yapılması gereken yer orasıdır haber yapacakken bunları bilerek haber yapın

1 0 Cevap Yaz
Akishaber

Öğretmen, seni seviyoruz :))))))) Yaptığımız haberin başlığını boş bırakalım, bundan sonra yapacağımız haberlere sen başlık at olur mu ?

0 1
S Selami Erçelik 24 Aralık 2016 15:31

Hastaneler AVM ler gibi mahalle mahalle servis aracı hizmeti versin.

0 1 Cevap Yaz
Emine hanım 22 Aralık 2016 21:44

Bu olay denizlinin ayıbıdır

3 2 Cevap Yaz
Mustafa Öztürk 22 Aralık 2016 21:42

Hani ya sağlıkta devrim yaratmıştınız ne oldu ? Bir hastayı denizliye getirecek bir ambulans bulamadınız mı ? Nerde kamu hastahaneleri birliği,doğru ya siz yazın sünnet törenleri yaptınız :)))))

2 1 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat