Rektör Bağ,Sporcuları Dinledi

Ege - Denizli 21 Şubat 2018 12:46
Videoyu Aç Rektör Bağ,Sporcuları Dinledi
A
a

Rektör Bağ,Sporcuları Dinledi

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ,  Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) bünyesinde faaliyet gösteren spor takımları antrenörleri ve sporcuları ile istişare toplantısında bir araya geldi.

PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu’nda Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ’ın başkanlığında ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Ağbuğa, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Halil Tekin’inde katıldığı toplantıda, üniversite spor takımlarının başarısı, sporcuların mevcut imkanları, antrenörlerin katkıları üzerine geniş kapsamlı bir istişare toplantısı gerçekleştirilirken, antrenör ve sporculardan gelen istek ve öneriler dinlenildi.

Konuşmasının başında, spor takımlarının antrenör ve oyuncularını göstermiş oldukları gayret ve başarılardan dolayı tebrik eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ,  “Spor takımlarımıza göreve geldiğimiz günden bu yana her açıdan en iyi şekilde destek verdik ve destek vermeye devam ediyoruz, örneğin bu yıl ilk kez, üniversitemizi temsil eden sporcularımızın tamamına yemek bursu sağladık. Bugün de sizlerden gelen öneri ve talepleri dinlemek için burada toplandık” dedi.

Rektör Bağ ayrıca mevcut tenis kortlarının zeminlerinin yenileneceğinin, kampüs alanına iki basketbol ve voleybol salonu, bir kapalı tenis kortu, bir jimnastik ve aerobik salonundan oluşan yeni bir spor kompleksinin inşa edilerek, Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin hizmetine sunulacağının müjdesini verdi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/