Rektör Hüseyin Bağ'dan Polis Günü Mesajı

Ege - Denizli 10 Nisan 2018 09:13
Videoyu Aç Rektör  Hüseyin Bağ'dan Polis Günü Mesajı
A
a

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. kuruluş yıldönümü ile alakalı bir kutlama mesajı yayımladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Mesajda Rektör Bağ, kamu düzenini sağlamak, Milletin can ve mal güvenliğini korumak için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Türk Polis Teşkilatının, kurulduğu günden bu yana kutsal görevlerini layıkı ile yerine getirmeyi amaç edindiğini, Millet olarak yaşadığımız en zor zamanlarda, vatanımızın bütünlüğü ve halkımızın güven ortamının sağlanması konusunda canlarını feda etmekten çekinmediklerini ifade etti.

Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden, güneyine halkın can ve mal güvenliğini koruyan Polis Teşkilatı’nın, dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de huzurlu bir toplumun oluşturulabilmesinde önemli yapı taşlarından biri olacağı inancının tam olduğunu dile getiren Rektör Bağ, bu duygu ve düşünceler ile şehit olan kahraman polislerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve şükranlarımı sunduğunu belirtti.

Rektör Bağ, anayasanın kendilerine verilen yasal hakları kapsamında, insanların demokratik hak ve özgürlüklerinin korunması ve gözetilmesi ile alakalı mesai kavramı olmaksızın görevlerini yerine getiren Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıldönümünü en içten dileklerinle kutladığını ve Polis Teşkilatının değerli mensuplarına bu kutsal görevlerinde muvaffakiyetler temenni ettiğini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat