Murat Dalkılıç'tan Denizli'de ücretsiz konser!

Ege - Denizli 26 Nisan 2018 10:02
Videoyu Aç Murat Dalkılıç'tan Denizli'de ücretsiz konser!
A
a

2. Pamukkale Spor Oyunları etkinlikleri çerçevesinde final gününde ünlü popçu Murat Dalkılıç'ın Denizli'de konser vereceği ve müzik ziyafetinin ücretsiz olacağı vurgulandı.

http://www.denizli.bel.tr/
Türk popunun yıldızlarından Murat Dalkılıç, Denizli'ye geliyor. 2. Pamukkale Spor Oyunları'nın final gününde sahne alması beklenen ünlü popçunun 6 Mayıs Pazar gününde Denizlili hayranları ile buluşması bekleniyor.

Türk popunun yıldızı Murat Dalkılıç müthiş bir konser vermek için Denizli'ye geliyor. 2. Pamukkale Spor Oyunları’nın final gününde Murat Dalkılıç'ın sahne alacağı Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin tarafından duyuruldu.

2 gün sürmesi beklenen etkinlikler çerçevesinde Denizlili vatandaşları birbirinden değişik sürprizlerde karşılayacak. Final gecesinde popçu Murat Dalkılıç sevenlerine muhteşem bir müzik ziyafeti verecek.

Murat Dalkılıç Konseri 6 Mayıs'ta

Konu hakkında açıklama yapan Hüseyin Gürlesin, "Spor oyunlarında gençlerimiz mevcut. Bu etkinlik kapsamında final gününde saat 20.00'da Denizlileri muhteşem bir konser ile buluşturacağız. Murat Dalkılıç, Pamukkale'de gençlerimiz ile bir araya gelecek. Spor oyunu etkinliklerimizi muhteşem bir konserle taçlandırmayı düşünüyoruz. Üstelik bu etkinlik ücretsiz olacak." dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Sanane 3 Mayıs 2018 19:09

Gelmek istiyom

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat