Muhteşem Doğa Olayı

Okunma: 1830
Gündem 14 Kasım 2016 17:54
Videoyu Aç Muhteşem Doğa Olayı
A
a

Yaklaşık olarak 68 yıldan beri meydana gelmeyen bu muhteşem doğa olayı aslında hayatın akışına beklenmeyen bir etki de bırakıyor. Bir sonraki Süper Ay 2034 yılında gerçekleşecek.

http://www.denizli.bel.tr/
Yaklaşık olarak 68 yıldan beri meydana gelmeyen bu muhteşem doğa olayı aslında hayatın akışına beklenmeyen bir etki de bırakıyor. Bir sonraki Süper Ay 2034 yılında gerçekleşecek. Ancak 2034 tarihinde şu an olduğu kadar dünyaya yaklaşacak olan Ay’ın bu yakınlığının hayata etkilerine hazır olmak gerekiyor.

Süper Ay olarak adlandırılan dolunay boğa burcunda gerçekleşecek. Yaklaşık olarak bir hafta boyunca etkisi sürecek olan dolunay ile birlikte motivasyon sorunları çözüm bulurken uyum ve anlaşma gibi olumlu değerler daha net bir şekilde ortaya çıkacak. Daha güçlü duygusal enerjilerin gezinmesini sağlayacak olan Süper Ay aynı zamanda kişilerin maneviyata eğilmesini sağlayacak.

Güven Problemlerine Dikkat Kişilerin kurdukları tüm sosyal ilişkilerde daha çok güvene ihtiyaç duymalarını sağlayacak olan Süper Ay etkisi insanların daha sakin veya yalnız ortamları tercih etmesinde etkili olacak.

Söz konusu manevi etkilerin artışından dolayı huzursuz hisseden kişiler bu manevi etkileri motivasyon kaynağı haline getirebilirlerse Süper Ay ile birlikte yaratıcı ve verimli bir dönem geçirebilirler. Süper Ay ile meydana gelecek fiziksel etkiler de kişiler etkileyebilir. Okyanus ve denizlerin kabarması, fırtınaların meydana gelmesi bu süreçte oldukça mümkün.
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat