MHP'de Muhaliflere Genel Af Geliyor!

Okunma: 3121
Türkiye 13 Ekim 2016 09:28
Videoyu Aç MHP'de Muhaliflere Genel Af Geliyor!
A
a

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhaliflere genel af ilan etme kararı aldı. Genel affın kapsamına girmeyen tek isim ise adaylardan Meral Akşener oldu.

http://www.denizli.bel.tr/

Milliyetçi Hareket Partisi yaşanan kırgınlık ve küskünlüklere son vermek amacıyla Devlet Bahçeli'nin talimatıyla büyük "Genel Af"a hazırlanıyor.

 

BÜYÜK BULUŞMA KIZILCAHAMAM'DA

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yara sarmak için Ülkücü Şehitler  Anıtı’nın bulunduğu Kızılcahamam’ı seçti. Gelecek hafta sonu Kızılcahamam’da milletvekilleri ile iki günlük kampa girecek olan Bahçeli, buraya adaylardan Sinan OganÜmit Özdağ veKoray Aydın’ın da bulunduğu isimleri davet etme kararı aldı.

 

AKŞENER YANLISI VEKİLLERE  DE DAVET VAR

 

Öte yandan Kızılcahamam kampına çağrılmayacak tek isminMeral Akşener olması dikkat çekti. Bahçeli’nin Akşener’i destekleyen milletvekilleri Seyfettin Yılmaz, Oktay Vural, İsmail Ok ve Nuri Okudan’ı  Kızılcahamam kampına çağırma kararı aldığı öğrenilirken, yine adaylardan Ümit Özdağ ile birlikte hareket eden Yusuf Halaçoğlu’nu da davetli listesine aldığı kaydedildi.

 

 

LİSTE OLDUKÇA GENİŞ TUTULACAK

 

Bu arada Bahçeli’nin  kamp listesini uzun tuttuğu ortaya çıktı. Gerek eski ve gerekse de 7 Haziran öncesinde vekil olan ancak 1 Kasım’da listeye giremeyenlerin de kampa çağrılacağı bildirildi.

 

Bahçeli’nin Kızılcahamam kampı ile MHP’deki kırgınları ortadan kaldırarak, beyaz bir sayfa açmayı planladığı ifade edildi. Çağrısına olumlu yanıt alması durumunda olağanüstü kurultay sürecinde  çeşitli nedenlerle MHP’den ihraç edilen veya istifa etmek zorunda kalanların durumlarının da yeniden gözden geçirileceği öğrenildi.

 

MHP Genel Başkanlığı'na adaylığını ilan eden Muhalif isimlerin bu çağrı yapılırsa nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat