Merkezefendinin Artık Dördüzleri Var

Okunma: 2306
Ege - Denizli 11 Ocak 2017 12:05
Videoyu Aç Merkezefendinin Artık Dördüzleri Var
A
a

Merkezefendi’de Veli-Arzu Altıntaş çiftinin dördüz bebekleri oldu. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, dördüzlerin ailesini ziyaret etti.

http://www.denizli.bel.tr/

 Bebeklerle tek tek ilgilenen Başkan Subaşıoğlu, Altıntaş ailesini tebrik ederek “Dördüzlerimiz Merkezefendi Belediyemize emanettir” dedi.

Merkezefendi ilçesinde Veli-Arzu Altıntaş çiftinin dördüz bebekleri dünyaya gözlerini açtı. Prematüre olarak dünyaya gelen ve şimdi 2 aylık olan 4 erkek bebeğin sağlık durumları ise gayet iyi… Altıntaş ailesi bebeklere Armağan, Haktan, Çağan, Yaman isimlerini verdi. Ayrıca ailenin Asil Andaç isminde bir erkek çocuğu daha bulunuyor.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, eşi Hacer Subaşıoğlu ile birlikte Altıntaş ailesini evinde ziyaret etti. Başkan Subaşıoğlu, eşiyle birlikte bebeklerle tek tek ilgilendi.

Altıntaş ailesini kutlayan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Dördüz bebekleri Merkezefendi’nin bereketi olarak nitelendiriyoruz. Bilirsiniz çocuklar dünyaya bereketiyle gelir. Altıntaş ailesini çok güzel günler bekliyor. İnşallah bebeklerimizin hayırlı, sağlıklı bir ömrü olur. Dördüzlerimiz Merkezefendi Belediyemize birer emanettir” dedi.

Altıntaş ailesi de Başkan Subaşıoğlu’na teşekkür etti.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat