Merkezefendi’de Okul Önce Denetim

İlçe Haberleri 14 Eylül 2018 12:42
Videoyu Aç Merkezefendi’de Okul Önce Denetim
A
a

Merkezefendi Belediyesi’ne bağlı olan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim senesinde de öğrencilerin en çok vakit geçirecekleri yerlerden bir tanesi olan okul kantinlerinde denetimlerine devam etti.

http://www.denizli.bel.tr/
 Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ilçe çapında kontrollerine ara vermeden devam ediyor. Bu çerçevede zabıta ekipleri, Pazartesi günü yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile ilçedeki okul kantinlerini ve kafeteryalarına kontrollerde bulundu. Kantinlerin yanında yine okul çevresi ve güzergâhlardaki tüm işyerlerinin denetimleri de yapıldı. Gerçekleştirilen denetimde iş yeri çalışanlarının ve mekanın hijyen kurallarına aykırı olup olmadıkları, iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, vergi levhası ve satışa sunulmuş olan ürünlerin standartlara uygunlukları kontrol edildi. Merkezefendi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılmış olan kontrollerin tüm hızla devam edeceği ifade edildi.

Kontroller Devam Edecek

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu yapılmış olan denetimler ile alakalı, Merkezefendi İlçesi’nin sağlığın ve temizliğin ilçesi olduğunu, çocukların ve gençlerin sağlığının kendileri için her daim önemli olduğunu, Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı olan ekiplerin, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla Merkezefendi sınırlarındaki okul kantinlerindeki ve kafeteryalarındaki denetimlerinin sıklaştırıldığını, çocuklarn gıda ürünlerini tükettiği işletmeleri, Merkezefendi Zabıtasının denetimi altında olduğunu, öğretmenlerin, öğrencilerin ve velilerin içinin rahat olmasını ve tüm çocukları kensi evlatları gibi gördüklerini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat