Mehmet Çakanel Mali Müşavirlik Bürosunu Açtı

Okunma: 1391
Özel Haber 14 Aralık 2016 20:18
Videoyu Aç Mehmet Çakanel Mali Müşavirlik Bürosunu Açtı
A
a

Aslen Denizli'nin Kale ilçesinden olan Mehmet Çakanel,Denizli Karakurt iş hanında Mali Müşavirlik bürosunu açtı

http://www.denizli.bel.tr/

Mehmet Çakanel'ın Mali Müşavirlik Bürosu açılışında dostları yalnız bırakmadı

Büronun Açılış kurdelasını , Mali Müşavirler Odası başkanı Ali Osman Horzum ve Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Fakültesi Dekanı Hakan Sarıtaş, Geçmiş Dönem Kale belediye başkanı İsmail Yarımca, Ustası Mali müşavir Ünal Yıldız ve Mali Müşavir Mehmet Çakanel birlikte kesti.

Mali müşavirler odası başkanı Ali Osman Horzum,”Meslektaşımın yeni işyerinin hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum..Başarı dileklerimi sunuyorum. Mali müşavirlik zor ve çok önemli bir meslektir..Odamıza yeni bir üye daha gelmesinin onurunu yaşıyorum “dedi..

Aslen Kale’li olan ,Mali Müşavir Mehmet Çakanel ,Mali Müşavirlik Açılışımda Başta Ailem olmak üzere Denizli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanım Ali Osman Horzum ,Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban, Geçmiş Dönem Kale Belediye Başkanım İsmail Yarımca , Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Fakültesi Dekanım Hakan Saritas ve Ustam Mali Müşavir Ünal Yıldız 'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Mali Müşavir bir farkındalık mesleği dedi. mesleğimi çok sevdiğini Hemşerilerimi ve Sevenlerimi Saraylar Mah.Selçuk Caddesi Karakurt İşmerkezi Kat:2 D:217 Merkezefendi / DENİZLİ(Asri Fırın Karşısındaki (Tel:0553 163 33 33) Mali Müşavirlik büroma bekliyorum” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat