ZAT-I ŞOVANİSTLER

A
a
http://www.denizli.bel.tr/
ZAT-I ŞOVANİSTLER
(İbrahim: “Allahı bırakıp da, size hiç bir fayda ve zarar veremeyen putlara niçin taparsınız? Size de, taptıklarınıza da yazıklar olsun! Akletmiyor musunuz?” dedi. [Enbiya 66-7]
***
Bu cennet vatan Türkiye'nin yaşadığı ve yaşayacak olduğu tüm olaylar da 'kula kulluk' zihniyetine hizmet eden insan müsveddeleri bulunmaktadır !
Hülasa yaşadığımız 'darbe girişiminin' suçluları ortadadır.Saklambaç oynayanlar da en kısa süre de ebelenecek,necip Türk Milletine hesap vereceklerdir.
Lakin bu hainliğin oluşum sürecindeki zanlıları tek tek ayıklamazsak, olası bir ihanet hareketinin daha farkına varmadan desteçisi olacak ve istemeden de olsa kendi kuyumuzu kendimiz kazacağız.
'Tarih kendinden ders almayanları asla affetmez.'
***
Konuşacak ve fazlası haykıracak o kadar şey var ki...
Fakat ben bu detayın atlatılmasının ve atlatılmak istenmesinin bizi daha büyük felaketlere götüreceğinin üstüne adım,şerefim ve namusum üzerine and içerim !
Bu 'darbe girişimi' buralara kadar gelirken kim yardım etti ?
Kim 'aynı çorbaya kaşık salladı' ? Kim 'çay taşıdı,şeker taşıdı' ?
Ve daha önemlisi , üstünde kesinlikle durulmasına tereddütsüz baktığım kim 'yüzlerce köşe yazısı yazmış', kim 'televizyonlardan inmemiş' , kim 'meydanlarda el ele propaganda yapmış', veyahut daha sonrası hangi 'satılık' susmuş (!)
Yetkisinin en büyük olduğunu düşündüğüm Türk Milleti ve onun temsilcileri bu isimlerin,sözlerini ve yazılarını gün yüzüne çıkarıp yüzlerine vurmalıdır !
Milletin parasıyla 'şovanistlik' yaparak, insanları istedikleri gibi yönlendirenler,kandıranlar paraya ve güce tapanlar saray kapılarında bir o yana ,bir bu yana dans eden...Bir gün öyle,bir gün öyle değil diyerek şu an benim cümlemi bile karıştırabilen 'blendır' karakterli şovanistler 'darbeci hainlerle birlikte' hesap vermelidirler !
***
Bunlara 2002'den beri süre gelen AKP Hükümeti'nin yandaş ve yalakalığını yapan onlarca yazar kılıklı şovanistlerden başlayabiliriz !
Başlamalıyız !
Durmasın operasyon, barsaklar temizlensin
Yiğitler öne çıksın ve korkaklar gizlensin
Niye kula kulluktan sıyrılmasın bu ülke?
Niye hayal şehrinde boş çöller denizlensin?  (A.Karakoç)
***
Dipnot:
Yazımda bahsi geçen kişilerin isimlerini belirtmemem korkumdan değil, olur da kendilerini bir sıfata koyarlar da değere bineceklerini düşünürler tedirginliğimdendir.Velhasıl sözlerimi üzerine alınacak varsa,bilsin ki cuk diye oturmuştur, çok yakışmıştır ! Dediklerimden zerre dönmüyorum ! Gerçi sizin kelime haznenizde 'dönmemek' varsa...Yoksa da öğretiriz,mesele değil !
 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/