İsmail TÜRK

İçimizdeki şerefsizler

A
a
http://www.denizli.bel.tr/
BengüTürk TV’nin başında bulunan Murat İde’nin solcu olduğunu kaleme aldığım için bana tepki koyanlar olmuştu. Bizim kanalımıza zarar gelmesi endişesi ile uzatmadım.
 
BengüTürk’te Marksist solcular çalıştırılıyor iddialarını başkaları İsmail Türk iftira atıyor kanala zarar veriyor demesin yine kanalımız zarar görmesin diye bu iddiaları görmezden geldim.
 
Ancak dün twitter ve facebook’tan açıklamalar yapan  Murat İde yönetiminde görev alan Ayça isimli bayanın hdpyi destekledim ben hiç Mhp’yi desteklemedim oy vermedim açıklaması bize içimizdeki şerefsizler özeleştirisini yapma gereği hissettirdi.
 
BengüTürk TV’de böyle kaç tane daha Ayça var kaç tane daha bizi desteklemeyen sözde profesyonellik adı altında kaç tane sözde ulusalcı özde solcu var sorusu akıllara geliyor?
 
Ayça isimli şahıs genel başkanımızın şerefsizler açıklamasından sonra işten çıkartılmayıp kendisin istifa etmesi ayrı bir boyuttur!
 
Bir başka boyut ise Murat İde’nin Tv yönetiminde şuan bir çok dhkp-c dev-sol ve solcu kişilerin olduğu iddiasıdır. Bunun ispatı çok basittir. Emniyetten alınacak istihbarat bilgileri veya mezun oldukları okullarda okuyan Ülkücülere sorularak bu iddiaların ispat yada inkar edilmesi çok kolaydır. Tarafıma gönderilen bu bilgiler ve iddialar vebal taşımamak adına kaleme aldığım hususlardır. Bu bilgileri ve çeşitli dokümanları tarafıma iletenlere buradan teşekkür ediyorum ancak sizlerde bu iddialarınızı ve bilgilerini dile getirmelisizin bu bilgiler önemli bilgilerdir göz ardı edilemeyecek endişelerdir. İsmail Türk olarak bireysel yazdığım zaman iftira atıyor denmesi çok kolay olmaktadır. Bu işin vebalini taşımak isteyenlere buradan çağrımdır sizler de göz yummayın yanlışı düzeltelim doğruyu öğrenelim!
 
Murat İde’nin Ülkücü medyaya ve Ülkücülere akredite uygularken özellikle İsmail Türk ve HaberERK düşmanlığı yaparken bu konuda aynı hassasiyeti neden göstermemektedir? Bu konuyu kendi vicdanına üstlerine ve Ülkücülere nasıl açıklayacağı merakla beklenmektedir?
 
Onurlu yöneticiler hatalar veya yanlışlar sonrasında kimseyi beklemeden kalemi kendileri kırar ve istifa ederler. Ben terbiyemden dolayı bu paylaşımları yapan kişiye Ayça hanım diyorum ancak kendisi terbiyesiz yaklaşımlarla genel başkanımıza karşı ağıza alınamayacak sözler söylemiştir. Terbiyemiz ve töremiz bunları yazmama müsaade etmiyor ama okuyucularımızın doğru bilgiyi edinebilmeleri için bu hanımın paylaşımlarını affınıza sığınarak ekran görüntüsü olarak paylaşacağım. BengüTürk ve ihtiyaç halinde partimizin bünyesinde ki diğer kurumlarda görev verildiğinde layıkıyla yönetecek birbirinden değerli  Ülkücüler vardır Ülkücüler olarak hepimiz hizmete hazırız.
 
Ayrıca Sayın Genel Başkanımız adına tvlere çıkıp görüş bildiren danışmanlarından Metin Özkan beyin 3000 kişilik liste var açıklamasını teknik hata olarak kabul edip kenara koyalım diyorum. Ama siyasetçiler danışmanlar ve tüm sorumlu makamda bulunan insanların ne dediklerini ne demeleri gerektiğini bilmeleri için o hareketi iyi tanımaları gerekiyor ideolojilerini bilmesi geçmişini bilmesi ve saygı duyması gerekiyor. Biz kimin nerede olacağını dizayn eden saygısızlıkların içinde olmuyoruz. Tercihlere ve makamlara saygı duyuyoruz. Ancak kişilerin makamlarının hakkını vermesi saygı duyulur hale getirilmeleri görevlerinin bir gereğidir!
 
Bizim bu serzenişimiz BengüTürk düşmanlığından değil aksine bizim olarak görüp daha iyi olmasını istediğimiz kanalımızı koruma iç güdüsü ile yaptığımız serzenişlerdir!
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat