Bunca ekonomik sorun varken...

A
a
http://www.denizli.bel.tr/
Çardak belediyesi de festival yapma yarışına girdi. Benim başım kel mi der gibi. Daha önce de birkaç belediye ile ilgili yapmış olduğumuz gereksiz ve ilçe halkına büyük büyük paralarına mal olmuş festivallerden birisi de ne yazık ki Çardak ta da yapılacak.

Festivalin adı da ‘‘Çardak Hambat Türkmen-Yörük-Kafkas Kültürleri Festivali ’’ bizlere gelen proğramda yapılacak olan etkinlikler sadece festivalin adında var… Gerisi dostlar alış verişte görsün,Çardak belediyesi de festival yaptı densin diye, bu ağır ekonomik şartlarda ilçenin parasını çar çur etmeyin lütfen.

Belediye Başkanı Mahmut Öztürk’ün yaptığı açıklamada : Son üç yıldır ülkemizde yaşanan olumsuzluklar sebebiyle gerçekleştiremediğimiz festivalimizde, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinlikler olacak.’’ Diyor. Geçen üç yılda olumsuzluklar vardı da bu sene yok mu ? Sayın başkan siz ilçe olarak Denizli’ye Denizli de Türkiye’ye bağlı bildiğim kadarıyla.

Şimdi bu ekonomik sorunlar varken ve Sayın Cumhurbaşkanı ile Hazineden sorumlu bakan her gün televizyonlarda gazetelerde tasarruf yapılacak, öncelikli hizmetler dışında kısıtlamaya giderken bu festival da nereden çıktı acaba ? Ekonomik paketler arka arkaya açıklanırken Festivale harcayacağınız o paraları ilçenin bir ihtiyacını görseniz olmaz mı acaba ? Yoksa benim diğer belediyelerden neyim eksik benim başım kel mi veya yaşadığım şu son aylarda Çardak halkını birazcık olsun eğlendireyim sonra da gideyim mi dediniz ?
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Fatih üge 25 Eylül 2018 09:32

Ne ekonomik sorunundan bahsediyorsunuz. Herşey güllük gülistan lik.herkes mutlu bu festivalde harcanacak paralar zaten belediye başkanınin kendi cebinden çıkıyor.bütün Türkiye'de hizmetler bütçeden karşılanmıyor ki.hayirseverlere karşı Fitne çıkarmayın bu dış güçlerin oyununa alet olmayın.

0 4 Cevap Yaz
Volkan Sabah

Hiç! İroninin gözüne vurmuşsunuz Fatih bey tebrikler :)

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/