Kaz Yağının Faydaları

Firma Tanıtım 13 Ocak 2018 15:55
Videoyu Aç Kaz Yağının Faydaları
A
a

Kaz Yağının Faydaları

http://www.denizli.bel.tr/
Kaz Yağı
Kars bölgesinde yetişmiş olan kazlardan üretilen kaz yağı günlük yaşamda çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Ürün doğal olduğu takdirde içerisinde herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu madde yer almamaktadır. Diğer hayvansal yağlar ile kıyaslandığında kaz yağı daha lezzetli ve daha sağlıklıdır. Aynı zamanda kalp dostu olan bu yağ doymamış yağlar bakımından da zengindir. Kolesterolü düşürmeye yardımcı olan kaz yağı kazların boyun etek iç kısmında bulunan yağlardan elde edilmektedir.

Kaz Yağının Faydaları
Kaz yağı bağışıklık sisteminin güçlenmesine karşı fayda sağlar. Özellikle kış aylarında tüketildiğinde kullanan kişiyi soğuktan koruyucu etkiye sahiptir. Bunun yanı sıra kaz yağı vücuda enerji vermektedir. Ciltteki çatlakların geçirilmesine yardımcı olur. Soğuğun etkisinden korunmak amacıyla ciltte kalın bir tabaka şeklinde sürülebilir. Kaz yağı içerisinde tereyağından daha az miktarda doymamış yağ bulunmaktadır, bu nedenle uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Kaz yağı tarafından sağlanan olumlu etkilere sahip olabilmek için orijinal olan yağ satın alınmalıdır. Bunun için https://www.alaaddinticaret.com/ internet sitesi ziyaret edilerek istenilen miktarda yağ satın alınabilir.
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/