Kayınvalide Ceza Alacak Mı?

İlçe Haberleri 11 Temmuz 2018 12:07
Videoyu Aç Kayınvalide Ceza Alacak Mı?
A
a

Denizli ilinin Pamukkale ilçesi Korucuk Mahallesinde 6 yaşındaki kıza yapıldığı öne sürülen cinsel istismar olayında gerçekler meydana çıktı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli ilinin Pamukkale ilçesi Korucuk Mahallesinde ikamet eden ve üvey babanın cinsel istismarına maruz kaldığı öne sürülen 6 yaşındaki kızın, üvey babası tarafından cinsel istismara uğramadığı ortaya çıktı. Çıkarılmış olduğu mahkeme tarafından serbest kalan C.A., mahkeme çıkışında yapmış olduğu açıklamada, kayınvalidesinin eşinden ayrılması için çocuğa zorla yalan söylettiğini öne sürdü.

Suçlamaları kabul etmeyen üvey baba, dün suçlamalar ile sevk edildiği mahkeme tarafından serbest bırakıldığını, herhangi bir suç unsurunun bulunmadığı için eşiyle boşanması için kayınvalidesinin çocuğunu tehdit ederek zorla kendisinin ona cinsel istismarda bulunduğumu söylettiğini, şu an adlı mercilerde dosyanın tamamen gerçek dışı olduğunu,  kendisi ile alakalı bu yalanı internete verip kendisini tüm çevresine rezil etmek amacında olduğunu ama Allah’a şükürler olsun bunun gerçekleşmediğini dile getirdi.

Ne Olmuştu?

Dün Pamukkale ilçesinden alınan haberlerde üvey babanın 6 yaşındaki kız çocuğunu cinsel olarak istismar ettiği iddia edilmişti. Olayın ortaya çıkışının ise minik kızın anneannesine anlattıkları olarak ifade edilmişti. Konu ile alakalı adli işlemler başlatılmış ve iddia edilen olayı yaptığı ifade edilen şahıs polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak sorgulanmış ve çıkarıldığı mahkeme tarafından suçsuz olduğundan dolayı serbest bırakılmıştı.
Şimdi bu iftirayı atan kayınvalide hakkında bir işlem yapılıp yapılmayacağı konusu merak ediliyor.  
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat