Kaçakcılıktan 5 Kişiye Adli İşlem

Okunma: 2534
Ege - Denizli 12 Ocak 2017 12:47
Videoyu Aç Kaçakcılıktan 5 Kişiye Adli İşlem
A
a

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından Denizli'de kaçakçılık suçunu işlemek isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/

Emniyet Müdürlüğü görevlilerince alınan istihbari bilgiler ve yürütülen çalışmalar doğrultusunda kaçakçılık suçlarının önlenmesi kapsamında, görevli ekiplerce çalışmalara başlanıldı.

Denizli'de kaçak eşya satışı yapmak isteyen şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde kaçak eşya satışı yapmak isteyen şüpheli araçlar tespit edildi.Araç içerisinde yapılan aramalarda değişik markalarda 70 adet parfüm, 20 adet cep telefonu ve 184 adet elektronik sigara olmak üzere toplam 274 adet kaçak emtia (eşya) bulunarak el konuldu.

Denizli'de tütüncü adı altında faaliyet gösteren büfeler ile ilgili yapılan çalışmalarda 3 ayrı büfede arama yapıldı.Aramalar sonucunda 1.800 pakete yakın kaçak sigara, 2600 adet boş makaron ve 35 kg kıyılmış tütün ele geçirildi.

Yakalanan kaçak eşyalarla ve sigaralarla ilgili olarak toplam 5 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

DENİZLİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat