İYİ Parti'den Nezaket Ziyaretleri

Ege - Denizli 16 Mayıs 2018 18:07
Videoyu Aç İYİ Parti'den Nezaket Ziyaretleri
A
a

Denizli İYİ Parti İl başkanı Hasan Akgün ve yönetim kurulu üyelerinden meydana gelen bir heyetle Saadet Partisi, Demokrat Parti’yi ve Cumhuriyet Halk Partisine ziyaret yaptılar.

http://www.denizli.bel.tr/
Bugün yapılan nezaket ziyaretinde evvela Saadet Patisi ardından Demokrat Parti ve son olarak da Cumhuriyet Halk Partisi ziyaret edildi.

Seçimler Konuşuldu

24 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakına karşılık olarak kurulan Millet İttifakını meydana getiren İYİ Parti, Demokrat Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi il binalarında gerçekleştirilen ziyaretlerde Millet İttifakı, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri ile alakalı bilgi alış verişi yaptılar. Parti il binalarında il başkanlarını tek tek ziyarette bulunan İYİ Parti İl başkanı Hasan Akgün yapmış oldukları ziyaretlerin çok verimli ve olumlu karşılandığını belirtti.Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Akif Kocamanoğlu, Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik ve Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Mahir Akbaba İYİ Parti il başkanı Akgün’ün partilerine yapmış oldukları ziyaretten memnun oldukları dile getirdiler.


 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat