Hasan Yıldıztepe MHP'den Aday Adayı

İlçe Haberleri 4 Aralık 2018 18:23
Videoyu Aç Hasan Yıldıztepe MHP'den Aday Adayı
A
a

MHP Genel Merkezinde İl ve İlçe Teşkilatlarına gönderilen yazıda, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday adayı olacak olanların istifa etmesi istenmişti.

http://www.denizli.bel.tr/
MHP Genel Merkezinde İl ve İlçe Teşkilatlarına gönderilen yazıda, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde aday adayı olacak olanların istifa etmesi istenmişti.

Bu istek doğrultusunda, Milliyetçi Hareket Partisi Tavas İlçe Başkanlığı yapan Hasan Yıldıztepe 14 Kasım 2018’de istifa ederek, yapılacak olan 31 Mart  yerel seçimlerinde Tavas Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Hasan Yıldıztepenin Açıklaması;

Yıldıztepe Akishaber’e yaptığı özel açıklamada ‘’partimin her kademesinde görev yaptım, Tavas’ı ve 50 mahallesini çok iyi tanıyorum. Partim ve sayın genel başkanım bilge lider Dr. Devlet Bahçeli görevi şahsıma layık görürlerse, İlçeme hizmet etmeyi bir onur sayarak en iyi şekilde hizmet vereceğim.

Tavas’ın sorunlarını ve Tavaslıların dertlerini biliyorum. Bütün bu sorunları  çözmek için projelerim ve ekibim hazır. Biz şimdiye kadar görev alınmaz verilir desduru ile yetiştik. Şimdi aday adaylığımızı açıklayarak görev tevdi edilir diye hazırlıklı olduğumuzu bildirdik. Tavas Belediye başkanlığı adaylığımız kesinleşirse Tavas’ın burçlarına Üç Hilali dikeceğiz. Gayret bizden takdir Allah’tandır.

Açıklamalarının sonunda Yıldıztepe ‘’ Halkımıza güvenimiz ve inancımız tamdır. Yerel seçimlerde desteklerini bekliyor,Tavas için  güzel olan her şeyi el birliği ile yapmayı istiyorum.’’ dedi
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat