Gece Gelen Çal’da Çekiliyor

İlçe Haberleri 5 Eylül 2018 20:14
Videoyu Aç Gece Gelen Çal’da Çekiliyor
A
a

Denizli ilinin Çal ilçesinde çekilmekte olan Gece Gelen isimli korku filmine ilgi büyük. Yönetmenin de ilgiden memnun olduğu ifade edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Boyoz film ekibi ve yönetmen Bülent Aydoslu’nun 3. filmleri olan Gece Gelen isimli korku filmi Çal ilçesinde çekiliyor. Yönetmen Bülent Aydoslu yaptığı açıklamasında, yapım firması olarak İzmir ilinden geldiklerini, Daha evvel Çal’da 10.Köy isimli komedi filmini çektiklerini, 10.Köy’ün Türkiye ve Avrupa’daki bütün kanallarda yayınlandığını, Ege bölgesinin çok sevilen bir filmi olduğunu, Kısmet olursa 10. Köyün 2.sini de çekmeyi planladıklarını, bu defa film içinde film çekimi yapacaklarını ama şimdiki proje olan Gece Gelen’in bir korku filmi formatı olduğunu,  ama yöreye geldiklerinde bambaşka yerel hikayelere de yer verdiklerini, filmin içinde Aşk’ın  ve romantizmin de olduğunu birazda ege dokusunu taşıyan bir korku filmi olacağını, Çal’ın pek çok yerinde çekimler yaptıklarını, İç mekanlarda zaten ilçe halkının kapısını kendilerine açtığını, Çal’da herhangi bir zorluk da yaşamadıklarını ifade etti.

Halktan Yoğun İlgi

Çekimleri Çal ilçesinde yapılmakta olan “Gece Gelen” isimli korku filmine halktan yoğun bir ilgi geldi. İzmirli yönetmenin halkın büyük ilgisine hayran kaldığı öğrenildi. Konu ile alakalı konuşan Aydoslu, Korku filmine bu kadar ilgiyi beklemediğini, filmin yapımının bir an evvel bitireceğini ve en kısa zamanda vizyona girmesini sağlayacağını, projeye bu kadar ilginin olmasının kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

Foto: Haberdenizli
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat