Efsane rock grubu Denizli'ye geliyor!

Ege - Denizli 16 Nisan 2018 17:18
Videoyu Aç Efsane rock grubu Denizli'ye geliyor!
A
a

Türk rock müziğinin efsane gruplarından Bulutsuzluk Özlemi, 18 Nisan Çarşamba akşamında Denizlililerle buluşmaya geliyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Türk müziğinin önemli kalelerinden birisi olan Bulutsuzluk Özlemi, 18 Nisan Çarşamba gününde Denizlililerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylar içerisinde gerçekleştirilen seçimler sonrasında göreve gelen Mimar Odası Denizli Şubesi Başkan Serdar Alayont ve yönetimi, sosyal aktivitelere hız vermeye başladı.

Başkan Alayont bu süreç içerisinde Denizli'yi ön plana çıkarmak adına önemli etkinlikler gerçekleştirecekleri sözünü vermişti. 30 yıldan fazla olmak kaydıyla Türk rock müziğinin en önemli gruplarından birisi olan Bulutsuzluk Özlemi, 18 Nisan Çarşamba günü Denizliler ile bir araya gelecek. Konserin hemen öncesinde ise Bulutsuzluk Özlemi Solisti Nejat Yavaşoğulları, saat 17.00'de Makine Mühendisleri Odası toplantı salonunda kısa bir söyleşi yapacak.

18 Nisan'da Denizli'de

TMMOB Denizli Mimarlar Odası Başkanı Mehmet Serdar Alayont açıklamasında, "Yönetimin başına gelmeden hemen önce sosyal aktiviteler yapacağımızı söylemiştik. Bu işe ilk olarak Bulutsuzluk özlemi ile başlıyoruz. 18 Nisan Çarşamba gününde bütün Denizlilileri Route’da yapılacak bu konsere bekliyoruz." dedi.

Bulutsuzluk Özlemi konser biletleri Mimarlar Odası Denizli Şubesi'nden ve Route'dan temin edilebilecek.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat