Denizli Final'de Yabancı Dil Gecesi

Okunma: 2460
Gündem 15 Mayıs 2016 18:54
Videoyu Aç Denizli Final'de Yabancı Dil Gecesi
A
a

Denizli Final Okulları Yabancı Diller Zümresi’nin hazırlamış olduğu, Yabancı Diller Gecesi 12 Mayıs Perşembe günü, İngilizce Almanca ve Rusça etkinliklerle gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Program Anadolu -Fen Lisesi Müdürü Sadi Öztekin ile Anaokul, İlkokul ve Ortaokul Müdürü İpek Pulat Dönmez’ in konuşmasıyla başladı.
 
Bu yıl 2.si düzenlenen Yabancı Diller Gecesi’nde anaokulundan liseye kadar bütün öğrenciler sahnedeydi. Anaokul ve ilkokul öğrencileri şarkı ve danslarıyla, meslek sunumlarıyla, ortaokul öğrencileri yaptıkları’’ survivor’’ skeciyle, Rusça tv şovuyla, İngilizce koroyla, lise öğrencileri de çektikleri kısa film ile izleyicileri büyüledi.
 
Programın sonunda lise öğrencisi Ayten Şimşek solo olarak söylediği ‘’Back to Black’’ adlı şarkıyla salondan büyük alkış aldı. Öğrenciler velilerinin karşısında yabancı dil performanslarını sergilemenin büyük sevincini yaşadılar.
 
Final Okulu Müdürleri Sadi Öztekin ve İpek Pulat Dönmez, Final Okulları Yabancı Diller Zümresine teşekkür ederek, gecede rol alan bütün öğrencileri tebrik etti.
 
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat