Denizli'de kızına soğan atan babaya hapis cezası!

Ege - Denizli 20 Ekim 2018 23:38
Videoyu Aç Denizli'de kızına soğan atan babaya hapis cezası!
A
a

Denizli'nin Buldan ilçesinde yaşanan olayda anneannesine gitmek isteyen 6. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki A.T. babasının kendisine su dolu pet şişe ve kuru soğanları fırlatması sonrasında polise giderek şikayetçi oldu.

http://www.denizli.bel.tr/
Babası ile annesi boşandıktan sonra Antalya'nın Manavgat ilçesinde yaşamakta olan annesi Ayfer T. ile 6. sınıf öğrencisi 9 yaşındaki A.T., geçtiğimiz Temmuz ayında babasının yanında kalmak için Denizli'nin Buldan ilçesine gitti. Burada bir süre babası ile kalan küçük kız aynı yerde oturan anneannesine gitmek isteyince babasından tepki aldı.
 
İddialara göre baba Atilla T. küçük kızına tepki gösterdikten sonra eline geçirdiği su dolu pet şişe ve kuru soğanları kızına doğru fırlattıktan sonra tokat attı.
 
Olayın yaşandığı günde anneannesinin evine sığınan 9 yaşındaki A.T. yaşadıklarını kendisine bir bir anlattı. Anneannesi de torununu yanına alarak polis merkezinin yolunu tuttu. Eski damadı Atila T.'den şikayetçi olan anneanne bunun ardından sağlık merkezinden torunu için darp raporu aldı.
 
Baba Atila T. hakkında, 'basit yaralama' suçundan Buldan Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan iddianamede 2 yıla kadar hapis cezası istendi.

Denizli Buldan
 
Küçük kız ifadesinde, "Babam ile annem ayrı yaşıyorlardı. Babam beni görmek için önce Manavgat'a geldi. Ardından beni de yanına alarak Denizli'ye geldik. Buldan'da oturan anneanneme götürüp götüremeyeceğini kendisine sorduğum da önce olumlu bir yanıt aldım. Ancak daha sonrasında izin vermeyince bana sinirlendi. Bana doğru yarım su dolu pet şişeyi ve soğanları fırlattı." dedi.
 
Baba ise hakkındaki iddiaları yalanlayarak asla böyle bir olayın yaşanmadığını vurguladı.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Zafer 21 Ekim 2018 11:43

6. sınıf, 9 yaşında?

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat