Denizli'de 54 Personel İhraç Edildi

Okunma: 4425
Asayiş 7 Ocak 2017 10:55
Videoyu Aç Denizli'de 54 Personel İhraç Edildi
A
a

Olağanüstü hal kapsamında hazırlanan 679, 680 ve 681 no'lu 3 yeni Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Yeni kararnamelere göre Denizli’de çeşitli kurumlardan 54 personel ihraç edildi. Emniyet ve askeriyeden ihraç edilenler ise bilinmiyor.

http://www.denizli.bel.tr/

ÇOK SAYIDA İHRAÇ

OHAL kapsamında yayımlanan KHK ile Danıştay'dan 8, Yüksek Seçim Kurulu'ndan 1, Adalet Bakanlığı ve bağlı kuruluşlardan ise zabıt katibi, infaz koruma memuru ve diğer memurları kapsayan bin 699 personel ihraç edildi. OHAL kapsamında yayımlanan 679 sayılı KHK ile Emniyet Genel Müdürlüğünden 2'si 2. sınıf, 14'ü 3. sınıf, 37'si 4. sınıf emniyet müdürü, 108'i emniyet amiri, 47'si başkomiser, 202'si komiser, 562'si komiser yardımcısı, 91'i başpolis, bin 592'si polis, 7'si çarşı ve mahalle bekçisi ve 25'i sivil personel olmak üzere 2 bin 687 emniyet çalışanı meslekten ihraç edildi.

DENİZLİ’DE KAÇ KİŞİ İHRAÇ EDİLDİ

7’si Çivril’de görevli imam hatip, 1 kadın vaiz olmak üzere 11 müftülük personeli, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde Sağlık Teknikeri görevini yürüten bir personel, 2’si Denizli D Tipi Ceza İnfaz Kurumu’nda görevli biri ise Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde görevli 3 İnfaz ve Koruma Memuru, Denizli Adliyesi’nde görevli Yazı İşleri Müdürü, yine Denizli Adliyesi ile Acıpayam, Kale ve Çivril Adliyelerinde görevli 7 Zabıt Katibi, SGK İl Müdürlüğü’nde görevli Sosyal Güvenlik Denetmeni, Gelir İdaresi Başkanlığında görevli 1’i Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı, 5’i Gelir Uzman Yardımcısı, 2’si Gelir Uzmanı olmak üzere 8 personel, Denizli Orman Bölge Müdürlüğü’nde görevli 2 daimi işçi, Sağlık Bakanlığı bünyesinde Merkezefendi, Pamukkale ve Buldan’da görevli 3 ebe, Pamukkale ve Honaz’da görevli 2 doktor, yine Merkezefendi’de görevli bir araştırmacı ile Sağlık Memuru olmak üzere 7 sağlık personeli, Pamukkale Üniversitesi'nde görevli çeşitli  ​fakültelerden 11 personel
 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat