DENİB Akademiden Mükemmel Eğitimler

Ege - Denizli 10 Ağustos 2018 16:29
Videoyu Aç DENİB Akademiden Mükemmel Eğitimler
A
a

DENİB Akademide Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri ve Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Programı yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli İhracatçılar Birliği'nin eğitim faaliyetlerini sürdüren DENİB Akademide, 7 - 8 Ağustos 2018’de “Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi”, 9 Ağustos 2018’deyse, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle Uşak’ta “Harekete Geç! Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı” yapıldı.

Denizli İhracatçılar Birliği Nihat Zeybekci Toplantı Salonu’nda yapılmış olan “Dış Pazarlarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi”nde, Evrensel Pazarlama Bölüm Başkanı ve bunun yanında Rönesans Değişim ve Yönetişim Bilimleri Enstitüsü yetkilisi Ceyhun Yeşilşerit tarafından; beklentiler, farkındalıklar, küreselleşme, yaygınlaşan teknoloji, uluslararası rekabetçilikte stratejiler, riskler, hedef pazar seçimi, pazar araştırması, stratejik kararı almak için temel bilgiler, ürün ve marka araştırması ile alakalı konular sunulurken, eğitime katılımda bulunan firmalarının üretim ve satış süreçleri ile alakalı değişik araştırmalar yapıldı.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu’nda yapılan “Marka Olmanın Dayanılmaz Hafifliği Söyleyişi Programı”ndaysa; marka olmanın gerekliliği, katma değerin farkı, markaların fonksiyonları, marka olma süreci, marka kişiliğini meydana getirme ve kurumsal kimlik ile alakalı konularda katılımcılar ile beraber söyleşi yapıldı.

Eğitimler Sürüyor

DENİB AKADEMİ eğitimleri tüm hızla devam ediyor. 4 Eylül 2018 tarihinde “ Dijital Liderlik Eğitimi ” ile DENİB Akademi eğitimleri sürecek.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat