Demokrat Parti'den Denizli belediye başkan adayları

Ege - Denizli 11 Ekim 2018 01:02
Videoyu Aç Demokrat Parti'den Denizli belediye başkan adayları
A
a

Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, parti binasında yaptığı son açıklamada 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylarını tanıttı.

http://www.denizli.bel.tr/
Demokrat Parti Denizli İl Başkanı Aşkın Çelik, parti binasında yaptığı son açıklamada 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylarını resmen açıkladı.
 
Pamukkale'de Belediye Başkan Aday Adayları olarak Ziraat Mühendisi Azam keçeli ve Mali Müşavir Mustafa Nak  Merkezefendi'de Aday Adayları Eski sendika Başkanı Hulki İlhan ve Ayşe tosun Babadağ'da Aday Adayı Tekstil'ci Ali Gürcan Atlı Honaz'da Emekli Asker Yılmaz Ballı olarak açıklandı.
 
Demokrat Partinin Türkiye'nin en köklü partisi olduğunu ve Milliyetçi Muhazafakar bir yapıya sahip olduğunu ifade eden Çelik, "Yıllarca güzel ülkemizi yönettik. Dağına ve taşına kıratın mührünü bastık. Yollar ve barajlar yaparak hizmetlerde bulunduk. Milletimizin Tekrar Teveccühünü Kazanarak bir çok noktada gösterdiğimiz bir birinden kıymetli tecrübeli Belediye başkan adaylarımızın ipi göğüsleyeceklerinden eminiz. Şayet İttifak olduğunda İttifakın Gereği Ne ise partimiz tarafından yapılacaktır. Büyükşehir ve 19 ilçemizde Adaylarımızı Gösterip Yolumuza devam edeceğiz." dedi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat