Çivrilli İYİ'ler Siyasete Kitapla Başladı

Ege - Denizli 12 Ocak 2018 09:47
Videoyu Aç Çivrilli İYİ'ler Siyasete Kitapla Başladı
A
a

Çivrilli İYİ'ler Siyasete Kitapla Başladı

http://www.denizli.bel.tr/
İYİ Parti Çivril İlçe teşkilat üyesi kadınlar siyasi çalışmalarına kitap okuyarak başlıyor.

Parti tüzüğü gereği Kadın kolları bulunmayan partide yönetim kurulu üyesi kadınlar İlçe binasında bir araya gelerek bir saat kitap okuyorlar. Yönetim kurulu ve görev dağılımı yapıldıktan sonra çalışmalarına başlayan İYİ Parti Çivril İlçe teşkilatı üyelerini kitap okumaya teşvik ediyor. Özellikle bayan yönetim kurulu üyeleri haftalık olağan toplantılarında siyasi faaliyetlerden önce bir saat kitap okuyor. Kitapları evden getiren üyeler bitirdikleri kitapları birbirleri ile değişerek farklı kitapları da okumuş oluyor.

Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe başkan Yardımcısı Elvan Meriç konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “İYİ Parti olarak İYİ şeyler yapmak için yola çıktık. Bunun için de siyasi faaliyetlerimizden önce kitap okuyoruz” dedi.

Kitap okuma faaliyetini yönetim kurulundaki bayanlar olarak başlattıklarının altını çizen Elvan Meriç “şimdilik sadece bayan üyelerimiz ile bir araya geldiğimizde bir saat kitap okuyoruz. İlerleyen dönemlerde tüm yönetim kurulu üyelerimizin kitap okuması için çalışacağız. İlçe başkanımızdan da parti binamıza kütüphane kurulması yönünde onay aldık” dedi.   

Kaynak: YeşilÇivrilGazetesi

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat