Çivril’de Havadan Karadan Denetim

İlçe Haberleri 20 Ekim 2018 11:25
Videoyu Aç Çivril’de Havadan Karadan Denetim
A
a

Denizli'ye bağlı Çivril İlçe jandarma trafik ekipleri, helikopterler tarafından desteklenen bir trafik uygulaması yaptı.

http://www.denizli.bel.tr/
İçişleri Bakanlığınca başlatılmış olan eylem planı çerçevesinde trafik kazalarını önlemek amacı ile Denizli'nin Çivril İlçesinde helikopter ile trafik denetimi gerçekleştirildi. Çivril ilçesinde Uşak - Dinar karayolu üstündeki trafik yoğunluğunun çok olduğu Işıklı mahallesi jandarma sorumluluk bölgesinde helikopter ile havadan trafik denetiminde bulundu.

11 Bin TL Ceza

Helikopter desteğiyle yapılmış olan kontrollerde jandarma ekipleri, karayolu üstünde seyir halindeki araçlardan, hatalı sollama yapan, emniyet kemerini takmayan, evrak eksikliği olan, sürücüsü cep telefonuyla konuşan, yakın takip mesafesine uymayıp kural ihlali yapmış olanları belirledi. Belirlenmiş olan araçlar, helikopterde bulunan görevliler tarafından kontrol noktalarındaki trafik ekiplerine bildirilip sürücülere cezai işlem uygulandı. Yapılmış olan uygulamada durdurulan araçlarda kurallara uyan ve evrakları eksiksiz olan araç sürücülerine teşekkürlerini suna jandarma, sürücüleri trafikte dikkatli olmaları ile alakalı uyarmayı da ihmal etmedi. Helikopter desteğiyle yapılan denetim ve kontrollerde kural ihlali yapan sürücülere 11 Bin 290 Lira para cezası kesildiği ifade edildi.

Kaynak: Yeşilcivrilgazetesi
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
zülfü 21 Ekim 2018 00:47

başka bildiğinizmi var adi hortumcularrrrr

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat