Buldan'da Talihsiz Kaza

İlçe Haberleri 15 Ağustos 2018 11:03
Videoyu Aç Buldan'da Talihsiz Kaza
A
a

Buldan İlçesi'nde kurbanlık olarak beslemiş olduğu koyunun süsmesi sonucunda yaralana ve acil bir şekilde hastaneye kaldırılmış olan 75 yaşındaki Ali Erdoğan, hastanede yaşamını yitirdi.

http://www.denizli.bel.tr/
Olay, dün akşam sularında Buldan Karşıyaka Mahallesi'nde gerçekleşti. İçme Deresi bölgesindeki evinde kurbanlık koyunları besleyen Ali Erdoğan, koyunlara yem ve su vermek için indiği ağılda, koyunlarından bir tanesinin süsmesi sonucunda yaralandı.

Kendimi İyi Hissetmiyorum

Kendini iyi hissetmediğini ifade eden Ali Erdoğan yakınları tarafından evvela Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesine, oradan da Pamukkale Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Erdoğan kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı yaşamını yitirdi.
 
Ali Erdoğan’ın bu ani ölümü ailesini ve yakınlarını yasa boğdu. Olaya şahit olanların verdikleri ifadelere göre yaşlı adam ağıla hayvanları beslemek için ve bir koyun adama süstü. Ali Erdoğan bu olayın ardından yaralı bir şekilde eve geldi. Önce sıcağı sıcağını pek bir şey hissetmese de daha sonra ağrısı arttı ve kendini iyi hissetmediğini ifade ederek hemen hastaneye kaldırıldı. Hastane yapılan tüm müdahaleler faydasız kaldı ve Ali Erdoğan kurban bayramını görmeden hayata gözlerini yumdu.

 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat