Bir Çok Yerde Var, Bayraktepe'de de Olsun!

Okunma: 2512
Ege - Denizli 21 Mayıs 2016 19:13
Videoyu Aç Bir Çok Yerde Var, Bayraktepe'de de Olsun!
A
a

MHP Belediye Meclis üyesi ve Grup Başkan vekili İsmail Çorbacıoğlu Bayraktepe’nin yapılan çalışmalar ile hak ettiği değeri kazanacağını belirterek “Bayraktepe gerçek manada adını yaşatacaksa burada 16 Türk Devletinin bayrakları olmalı” dedi.

http://www.denizli.bel.tr/

“ADINI YAŞATMASI İÇİN TÜRK DEVLETLERİNİN BAYRAĞI OLMALI”

13 Mayıs Cuma gün yapılan Denizli Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısından sonra bir değerlendirme yapan MHP Çivril Belediye meclis üyesi ve grup başkan vekili İsmail Çorbacıoğlu Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından Bayraktepe’de yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek “ Bayraktepe’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan peyzaj ve düzenleme çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Osman Zolan başkan Bayraktepe için ciddi anlamda zaman ve imkân ayırıyor. Bayraktepe’nin en iyi şekilde Çivril’in hizmetine sunmak için çaba sarf ediyor” dedi.

 

Osman Zolan ve Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler müdürlüğünün Bayraktepe için yaptığı çalışmalardan dolayı Çivril adına teşekkür ettiklerini belirten Çorbacıoğlu “Osman Zolan Bayraktepe için ciddi bir çalışma yaptı. Çivril için yapılan her hizmet için teşekkür ederim. Buranın bir an önce tamamlanacağına ve en güzel şekilde Çivril’in hizmetine sunulacağına inancımız tam. Ama biz Bayrakte’nin eksiksiz olması için burada bulunan bayrak direklerine 16 Türk Devletinin bayraklarının asılması gerektiğini düşünüyoruz. Peyzaj ve çevre düzenlemelerinden sonra tarihte kurulan 16 Türk Devletinin bayraklarının buraya asılması Bayraktepe’nin özünü ortaya çıkartacaktır” dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat