Behçet Saatcı İYİ'ler kervanına katılıyor

Gündem 15 Nisan 2018 14:52
Videoyu Aç Behçet Saatcı İYİ'ler kervanına katılıyor
A
a

Muğla'nın Fethiye İlçe Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Demokrat Parti'den istifa ederek İYİ Parti'ye geçme kararı aldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Muğla'nın Fethiye İlçe Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın İYİ Parti'ye geçme kararı aldığı belirtildi. Demokrat Parti’den seçime giren Behçet Saatcı'nın Meral Akşener'in kuruculuğundaki İYİ Parti'ye geçme kararı gündemde ilk sırada yer aldı.

2014 senesinde MHP'den istifa eden Muğla’nın Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı artık İYİ Parti'de görev alacak. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener önümüzdeki haftalarda Saatcı'ya parti rozetini de takacağı belirtildi.

1999 senesinde MHP'den Fethiye Belediye Başkanı seçilen Behçet Saatcı daha sonrasında 2014 yılında da MHP'den şok bir kararla istifa etmişti. 2014 senesindeki yerel seçimlerde Demokrat Parti'den aday olan Saatcı, 4. kez başkanlığa seçilmişti.

Behçet Saatcı Kimdir?

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, 1957 yılında Muğla'da dünyaya geldi. İlk, orta ve liseyi Fethiye'de tamamlayan Saatcı, Marmara Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi'nde okudu. Saatcı ayrıca Fethiyespor'un Onursal Başkanlığı görevinde de yer alıyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Behçet Saatcı 4. kez Fethiye Belediye Başkanlığı görevini yürütüyor.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Gercekler 16 Nisan 2018 00:10

Devlet Bahçeli kovdu bu adamı kürtçe ilanlar astırdığı için.Onu atlamışsınız.

1 0 Cevap Yaz
Mustafa Hakan

Sen uzayda mı yaşıyorsun arkadaş o iş senin dediğin gibi kulaktan dolma değil, akepe hükümetinin açılım denen saçmalık için dogu da ve güneydoğuda izin verdiği kürtçe afişlere tepki olsun diye astı,dedi ki bu ülke de kürtçe afiş olmaz dedi. Ayrıca bohçalı kovmadı kendisi istifa etti.

0 1
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat