Başkan Gürlesin'den Şenliğe Davet  

İlçe Haberleri 13 Eylül 2018 14:45
Videoyu Aç Başkan Gürlesin'den Şenliğe Davet  
A
a

Pamukkale Belediyesi tarafından her hafta değişik  2 mahallede organize edilen “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.

http://www.denizli.bel.tr/
2018 - 2019 eğitim öğretim döneminin başlamasına son 2 gün kala eğlencelerin devam ettiği dile getiren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çocukların okula başlama heyecanlarını şenliklerde atmalarını istediklerini, Karahayıt ve Dokuzkavaklar’da yapılacak olan çocuk eğlencelerine tüm halkın davetli olduğunu dile getirdi.
 

Herkesi Bekliyoruz

Pamukkale Belediyesi tarafından geçtiğimiz senenin yaz aylarından bu yana  yapılan çocuk şenlikleri tüm hızla sürüyor. “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” ismi ile yapılmış olan ve hafta sonunda 2 mahallede yapılan şenlikler bu hafta 14 Eylül Cuma gününde Karahayıt Mahallesi’nde, 15 Eylül Cumartesi gününde ise Dokuzkavaklar Mahallesi’nde yapılacak. Yazın başından beri mahallelerde yapılan “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliklerinin Pamukkale Halkınca yoğun ilgi gösterildiğine dikkatleri çeken Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, evvela  vatandaşlara çok teşekkür ettiklerini, yaz aylarında hafta sonlarında yaptıkları etkinlikler katılıp, kendileri ile olduklarını, tüm şenliklerde olduğu gibi bu hafta sonunda da yapacakları şenliklerin de saat 20.00’de başlayacağını, Çocukların oyun gruplarının yanında yüz boyama, çuval ve halat çekme yarışı ve pek çok oyun oynayıp eğleneceğini, şenliklere katılmış olan vatandaşlara Osmanlı macunu, pamuk şeker, limonata ve dondurma ikramlarının yapılacağını ve çocuk şenliklerine tüm vatandaşları beklediklerini sözlerine ekledi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat