Başkan Gençlere Tecrübelerini Aktardı

Okunma: 1602
Ege - Denizli 23 Aralık 2016 13:58
Videoyu Aç Başkan Gençlere Tecrübelerini Aktardı
A
a

Başkan Subaşıoğlu Gençlere Tecrübelerini Aktardı

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ‘Kariyer Günleri’ programı çerçevesinde İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu öğrencilerle tecrübelerini paylaştı.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ‘Kariyer Günleri’ programı kapsamında lise öğrencileriyle bir araya geliyor. Başkan Subaşıoğlu, gençlerin yaşamlarına yön vermesi ve onların kariyer seçimleri ile hedeflerine bir adım daha yaklaşmasını amaçlayan program dâhilinde İbrahim Cinkaya Sosyal Bilimler Lisesi’nde düzenlenen söyleşiye katıldı. Oldukça yoğun katılımın gerçekleştiği söyleşide, Subaşıoğlu gençlere iş ve siyaset alanındaki deneyimlerini anlattı.

Kendilerinin yapabileceği, sevdikleri meslekleri seçmeleri konusunun altını çizen Başkan Subaşıoğlu’na söyleşi sonunda öğrenciler de sorularını yöneltti. Düzenlenen söyleşi çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. Öğrenciler söyleşi sonunda da Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na çiçek takdim etti.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat