Basının Değeri Her Geçen Gün Artıyor

Okunma: 1614
Ege - Denizli 10 Ocak 2017 09:39
Videoyu Aç Basının Değeri Her Geçen Gün Artıyor
A
a

MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde, tüm basın çalışanlarının gününü kutladı. Cirit; “Basın çalışanlarımızın değeri, ülkemizde son zamanlarda meydana gelen olaylarda bir kez daha anlaşılmıştır.” dedi.

http://www.denizli.bel.tr/

MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, gazetecilerin, mesleki çalışmalarında ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla demokratik kültürde önemli bir yer edindiğini belirterek, “Yaptıkları çalışmalarla sosyal hayatımıza “haber alma özgürlüğü” açısından önemli katkılar sunan gazetelerimizin, gazetecilerimizin ve basın çalışanlarımızın değeri, ülkemizde son zamanlarda meydana gelen olaylarda bir kez daha anlaşılmıştır.

Gazetecilik, yayınladığı haberlerle farklı görüşten insanların sesini duyuran, basın dünyamızda ‘çok sesliliği’ sağlayan, kamuoyu oluşturan, toplumu yönlendiren ve bunu yaparken de sorumluluk prensibi ile hareket etmek durumunda olan bir meslektir. Ve bu mesleğe olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır.

Halkın doğru ve güvenilir şekilde aydınlanmasını, olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmasını sağlayan gazetecilerdir. Olumsuz şartlarda büyük özveriyle çalışan, onurlu ve yorucu bir mesleği icra eden gazetecilerimizin ve basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat