Bahçeli'den Flaş Açıklama

Siyaset 23 Ekim 2018 11:24
Videoyu Aç Bahçeli'den Flaş Açıklama
A
a

Bugün Milliyetçi Hareket Partisinin grup toplantısında konuşma yapan Devlet Bahçeli, "İttifak arayışımız kalmamıştır" dedi.

http://www.denizli.bel.tr/
MHP grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, "İttifak arayışımız kalmamıştır" dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşma yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerde ittifak beklentilerinin kalmadığını ifade ederek  yerel seçimde ittifak kurmayacaklarını ifade etti.

MHP olarak artık kendi göbek bağlarını  kendilerinin kesmeye hazır olduklarını belirten Bahçeli,  "hiçbir ittifak bir tarafın reddedilmesi ile geri adıma zorlanması ile yok sayılmasıyla önermelerinin görmezden gelinmesiyle ayakta kalınmayacaktır. Hiçbir ittifak pozisyon hatırlatmasıyla zamana oynamayla varlığını devam ve idare edilmeyecektir. Heyetler görüştü görüşmedi yasal zemin vardı yoktu tartışmalarına son vermenin vakti gelmiştir." şeklinde konuştu.

"KENDİ ADAYLARIMIZLA GİRECEĞİZ"

Devlet Bahçeli sözlerine şöyle devam etti: "Bu kronikleşmiş süreci uzatmanın anlamı ve alemi yoktur. Herhangi bir ittifak beklentimiz ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır. Zoraki görüşmelerle bir yere varmanın imkanı olmayacaktır. Oyalanmaya umutlarla oynamaya lüzum da yoktur. Kendi yolumuzu sadece kendimiz çizeceğiz. 31 Mart 2019 seçimlerine kendi adaylarımızla kendi amblemimizle katılıp her seçim bölgesinde demokratik mücadelemizi yapacağız."

 

Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Misafir okuyucu 23 Ekim 2018 11:49

Bunamış bir insanla yola devam etsende sana itimat bitmiştir eğer gençliği kazanmak istiyorsan koltu

1 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat