Acıpayam MEM'de Sular Durulmuyor!

Ege - Denizli 16 Nisan 2018 12:04
Videoyu Aç Acıpayam MEM'de Sular Durulmuyor!
A
a

Akishaber'in yayınladığı torpil listesinin ardından ülke gündemi karışırken, yaşanan gelişmelerin ardından, İbrahim Çiçekdemir açığa alınırken, yerine atanan Çal İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin de istifa ettiği öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
4 Nisan 2018 tarihinde Akishaber tarafından duyurulan, Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde mülakat sınavı gerçekleştirilmeden, atama yapılacak olan yerler ve ataması yapılacak olan kişilerin var olduğu "Torpil listesi"ni İl Milli Eğitim'e gönderirken whatsap'tan yanlışlıkla müdürlerin olduğu guruba atan Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir eski görevi olan şube müdürlüğüne iade edilmişti. 

Ülke Gündemine Bomba Gibi Düşmüştü

Söz konusu belgelerin ortaya çıkmasıyla birlikte başta Denizli olmak üzere Türkiye gündemi karışmıştı. Birçok ulusal ve yerel medya torpil listesini konu edinirken, Akishaber tarafından duyurulan torpil listesi ülke gündemine bomba gibi düşmüştü. 

Olayın duyulmasının ardından Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan İbrahim Çiçekdemir'in görevden alınarak yerine Çal Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin atandığı bildirilmişti. Görevinden alındığı ifade edilen İbrahim Çiçekdemir'in şube müdürü olarak görevini sürdüreceği gündemi karıştırırken, son alınan bilgiler doğrultusunda yeni bir gelişme yaşandı. İbrahim Çiçekdemir'in açığa alındığı bildirildi.

İzin Alarak Geri Dönmeyeceğini Söyledi

Akishaber'in elde ettiği bilgiler doğrultusunda, yeni Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici'nin istifa ettiği öğrenildi. Ekici'nin 5 günlük izin aldığı ve geriye dönmeyeceğini belirttiği dile getirildi. 
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Bu ne ya hu 17 Nisan 2018 21:14

Varsa birşey soruşturmanı yap herkesi açığa almaya başladılar açığa almak görevine son vermek ne kadar da kolaylaştı insan harcamak bi kadar kolay mı?

0 0 Cevap Yaz
çiçekdemir fan 16 Nisan 2018 21:26

Sevgili Tuğçe GÜREL iyi güzel haber yapmışsınız ama biraz para için yapmışsınız gibi duruyor. Herkes bişeyler yazıyor çiziyor ama hiç kimse bu işin aslı ne diye sormuyor keşke araştırıp öğrenip doğru güvenilir haber yapsanız...

1 1 Cevap Yaz
Abdullah

Haberci kardeşim. Torpil listesi haberinin aslını bilemem. Bir de atanıp ta göreve başlatılmayanlar veya baskıyla yerdeğiştirilenleri haber yapsan. Ne haberler çıkaar.

1 3
Zeki Akyol

Çiçekdemir Fan, isminizden de belli torpil listesi hazırlayan kişinin fanısınız... Belki de osunuz??? Torpil listesi Whatapa atılmış, torpil açık açık ifşa olmuş, haber sitesi de haberini yapmış. Bu işin içinde paralık bir durum görmüyorum ben. Benim gördüğüm yapılan bir hak yeme, hukuksuzluk, ahlaksızlık var ortada. Acaba bu işin ucu size de mi dokundu da torpil yapana değil de haberini yapana kükrediniz? benim de aklıma bu geldi.

1 1
Nurayat 16 Nisan 2018 13:01

Bu müdürler bu işlere kendi başlarına girmezler. Bunların arkasındaki beceriksiz ahlaksız siyasetçileri bulmak lazım. Siyaset insan için insanların hakkı için yapılır birbirlerinin hakkını gasp için değil

1 5 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat