Açı'nın Bu Projesi Eğitime Can Suyu Olacak!

Okunma: 4344
Özel Haber 7 Haziran 2016 14:32
Videoyu Aç Açı'nın Bu Projesi Eğitime Can Suyu Olacak!
A
a

23 yıldır kaliteli eğitim ve özgün yayıncılık anlayışıyla Türkiye’nin dört bir yanına eğitim hizmeti ulaştıran Açı Eğitim Kurumları, büyümeye devam ediyor.

http://www.denizli.bel.tr/

Dershane, temel lise ve temel ortaokul alanlarında başarısını kanıtlayan “AÇI” bu alanlardaki tecrübesini şimdi de özel öğretim kursu, etüt merkezleri ve kolejlerine aktarıyor.  Açı Eğitim Kurumları, 4-6 Haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği çalıştayda, dünyada ve Türkiye’de uygulanan başarılı eğitim modellerini masaya yatırdı.

 

Açı Eğitim Kurumları; eğitim dünyasına katkıda bulunmak üzere bir AR-GE birimi kurup dünyadaki başarılı olmuş eğitim modellerini sürekli izleyerek geliştirdiği “Açı Eğitim Modeli” ile eğitim sistemimize katkılar yapmak için yola çıktı. Bu kapsamda 4-6 Haziran tarihleri arasında Ankara-Kızılcahamam’da yapılan çalıştayda hem kendi kurumlarında uygulanacak, hem de Türk eğitim camiasına yön gösterecek önemli kararlar alındı. Çalıştaya; Amasya, Antalya, Bafra, Balıkesir, Erbaa, Samsun, Siirt, Şişli ve Trabzon Açı Kolejlerinden yetkililer ile Milli Eğitim Bakanlığı’ndan uzman konuklar katıldı.

 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat