Açı'nın Bu Projesi Eğitime Can Suyu Olacak!

Okunma: 4289
Özel Haber 7 Haziran 2016 14:32
Videoyu Aç Açı'nın Bu Projesi Eğitime Can Suyu Olacak!
A
a

23 yıldır kaliteli eğitim ve özgün yayıncılık anlayışıyla Türkiye’nin dört bir yanına eğitim hizmeti ulaştıran Açı Eğitim Kurumları, büyümeye devam ediyor.

Dershane, temel lise ve temel ortaokul alanlarında başarısını kanıtlayan “AÇI” bu alanlardaki tecrübesini şimdi de özel öğretim kursu, etüt merkezleri ve kolejlerine aktarıyor.  Açı Eğitim Kurumları, 4-6 Haziran tarihlerinde gerçekleştirdiği çalıştayda, dünyada ve Türkiye’de uygulanan başarılı eğitim modellerini masaya yatırdı.

 

Açı Eğitim Kurumları; eğitim dünyasına katkıda bulunmak üzere bir AR-GE birimi kurup dünyadaki başarılı olmuş eğitim modellerini sürekli izleyerek geliştirdiği “Açı Eğitim Modeli” ile eğitim sistemimize katkılar yapmak için yola çıktı. Bu kapsamda 4-6 Haziran tarihleri arasında Ankara-Kızılcahamam’da yapılan çalıştayda hem kendi kurumlarında uygulanacak, hem de Türk eğitim camiasına yön gösterecek önemli kararlar alındı. Çalıştaya; Amasya, Antalya, Bafra, Balıkesir, Erbaa, Samsun, Siirt, Şişli ve Trabzon Açı Kolejlerinden yetkililer ile Milli Eğitim Bakanlığı’ndan uzman konuklar katıldı.

 

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat