500 Aileye Ulaşıp 2 Ton Et Dağıttılar

Okunma: 9692
Özel Haber 18 Eylül 2016 11:24
Videoyu Aç 500 Aileye Ulaşıp 2 Ton Et Dağıttılar
A
a

Beşir Derneği Denizli Temsilciliği, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da ihtiyaç sahiplerine kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi.

http://www.denizli.bel.tr/

Beşir Derneği Denizli Şubesi bu Kurban Bayramında Hayırlara Vesile Oldu.İhtiyaç sahibi vatandaşları titizlikle araştırıp bulan ve onları Kurbanda etsiz bırakmayan Beşir Derneği üyeleri adeta seferber oldu.Tam 500 aileye ulaştılar ve 2 ton et dağıtımını gerçekleştirdiler.

AKİSHABER'e Özel açıklama yapan Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Av.Emrah GÜRBÜZ;

Sürekli yardımlarının yanı sıra bayramlarda ve afet anlarındaki yardım faaliyetleriyle de tanınan Beşir Derneği, Denizlide ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımı gerçekleştirdi.

Beşir Derneği Denizli Temsilcisi Emrah GÜRBÜZ “Bir Hisse Hayrınıza Vesile sloganıyla çıktığımız yolda, Türkiye dahil olmak üzere 55 ülkede vekaleten kurban kesim faaliyetlerimizi tamamladık. 2016 Kurban Organizasyonu kapsamında yılda bir defa et gören coğrafyalarda yaşayan mahzun çocuklarla kurban bayramını birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ulusal ve uluslararası faaliyetlerimiz yanında yerelde Beşir Derneği olarak Denizlideki hayırseverlerin yapmış oldukları kurban eti bağışlarını, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Beşir Derneği olarak yurt içi ve yurt dışında kurban bağışı organizasyonları düzenleyerek paylaşmanın ve kardeşliği yaygınlaştırmanın gayreti içerisindeyiz. İnsani yardım organizasyonu ile faaliyetlerini sürdüren derneğimiz; yurt içinde ve yurt dışında binlerce ailenin, yetimlerin, kimsesizlerin ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmuştur” dedi.

500 AİLEYE 2 TON ET DAĞITILDI
Gıda, giyim, eğitim ve afet yardımlarıyla ülkemizle birlikte 55 ülkede faaliyetlerimiz devam etmektedir. “Devam eden faaliyetlerimiz arasında kurban eti bağışı da bulunmaktadır. Hayrınıza vesile sloganıyla faaliyetlerine başlayan derneğimiz, hayırseverlerin kurban eti bağışlarını, bu yıl da ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın huzuru ve sevinci içindedir. Bu bayramda , Denizli'de 500 aileye 4’er kiloluk paketler halinde toplamda 2000 kg kurban eti dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Yapmış oldukları bağışlarıyla mutluluğa vesile olan tüm bağışçılarımıza içten teşekkür ediyoruz. Derneğimiz, bağışçılarımızın desteği ile her geçen gün faaliyetlerini artırarak, hayrınıza vesile olmaya devam etmektedir” şeklinde konuştu.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon
remzi çelik 28 Eylül 2016 07:58

hizmetlerinizin devamını dilerim saadatın duası üzerinize olsun inşaallah çorum

0 0 Cevap Yaz
Serdar 19 Eylül 2016 06:17

Maşallah yine garibanların yardımına BEŞİR yetişmiş

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat