​DP Merkez Sağın Tek Adresidir.

Ege - Denizli 11 Ocak 2019 11:38
Videoyu Aç ​DP Merkez Sağın Tek Adresidir.
A
a

DP İl Başkan Vekili Aykut Yıldırım yapmış olduğu açıklamada 20 Ocak tarihinden sonra yerel seçimler için adaylarını ilan edeceklerini belirtti.

http://www.denizli.bel.tr/
Yıldırım yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

İşbirliği Yapılan Yerler Dışında

"Demokrasi uğruna Başvekil şehit vermiş bir misyonun temsilcisi olarak, 7 Ocak 2019 pazartesi günü Genel Merkezde yaptığımız “ YETER SÖZ MİLLETİNDİR” düsturu ile çıkılan yolda hepimizin bildiği gibi DP kökleri sağlam ülkenin çimentosudur. Demokrasinin hak- hukuk ve adaletin teminatıdır. Bu vesile ile 2019 Mart Yerel seçimlerine yönelik aday belirleme çalışmalarımız devam etmekte olup, işbirliği yapacağımız ilçeler hariç, tüm ilçelerde ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere adaylarımızı 20 Ocak 2019 tarihinden sonra açıklayacağız.

DP merkez sağın tek adresidir. Partimiz sıçrama yapacaktır. Sürpriz adaylarımız olacaktır. Birçok İlçede Belediye Başkanlığını alacağız. Denizlili vatandaşlarımız ve milletimiz bu seçimlerde taklitlere prim vermeyecektir. Kendilerini Merkez sağ diye ifade edenler, sandıkta cevabını alacaklardır. Bir nükte vardır; Kavak ağacının üstüne çıkan su kabağı derki 2-3 ay da senin üstüne çıktım büyüdüm gördün mü dediğinde kavak ağacı bir yağmur-fırtına çıksın o zaman görelim biz ne fırtınalara ne darbeler gördük. Zeybeğimi idam ettiler ancak, 73 yıldır davası dimdik ayaktadır. "
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat