Sadi ÖZTEKİN

Ah Fransa, Vah Fransa!...

25 Nisan 2016 17:41
A
a
Ağla Fransa, çatla Fransa, patla Fransa. Demek ki terör kötüymüş, öyle mi Fransa? Terör alçakçaymış öyle mi? Sadece 12 vatandaşı ölünce bütün dünyayı ayağa kaldırırsınz ha? Bizler yıllarca PKK terörüne 35.000 den fazla kurban verdik. Ama siz devlet olarak bizim yanımızda değil teröristlerin yanında yer aldınız. G.Doğu Anadolu’ya kadar gelerek teröristlerle beraber poz verip, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni suçlayacak kadar alçalan sizin cumhurbaşkanınız Fransuva Mitterand’ın eşi değil miydi? 70’li yıllarda “Asala” diye bilinen Ermeni terör örgütüyle beraber hareket edip onlarca diplomatımızı katleden siz ve uşaklarınız değil miydiniz? Siz değil misiniz “1915 Tehcir Olayı”nı saptırıp “Soykırım” yalanıyla Paris’e heykel diken? Sahi 1. Dünya Savaşı’nın hemen ardından “Anadolumuz”da ne işiniz vardı sizin? Biz Kurtuluş Savaşı’nı neden yaptık acaba hiç düşündünüz mü?
1000
icon
hakan ozhan 4 Kasım 2015 23:26

İkinizde gülünç duruma dusuyorsunuz bence ikinizde hataniza bakın kendinizi toparlayin ismim cakmadir ikinizi de taniyorum dedikodu yapmayın bence saygilar

0 0 Cevap Yaz
hakan ozhan 4 Kasım 2015 22:51

Ahmet abi bugün AKP yanlısı medyalarda MHP nasıl reklam veremiyor seçim önünde bunu gördün TV lerde yada ak gazetelerde mhp reklami yada chp reklami varmiydi sen mhp liyim diyorsun ama o gün o ay herneyse sayfada en büyük reklam kosesini ayırdığın gibi açılınca sayfada ön reklam cikiyordu25 bin konut reklamı vardı AKP reklamini aldin madem abartarak yayinlaman bana gore hata.....bu işi para için yapıyorsun haklisin diyeceğim ama MHP sevgisi para sevgisinden üstün değilse sen bir ulkuculukten bahsetmemesi ülkücü arkadaşlara tavsiye etmemelidir saygilar

0 0 Cevap Yaz
Ahmet Özcan

Hakan kardeşim senden ricam yazıyı bir kere daha okurmusun...

0 0
Rahmi YATAĞANBABA 4 Kasım 2015 13:11

Hem kaale almıyorum diyorsun hemde gazetende köşe yazını ona ayırıyorsun. Bu nasıl kaale almamak Ahmet efendi. Kişisel kavganı Mhp üzerinden yürütemezsin, Ferudun Ünal la olan kavganı Mhp ye maledemezsin. Başbuğ tarafından ülkücü gençliğe emanet edilen o kutsal davaya zarar verebileceğinimi sanıyorsun. Geç bunları geç. Yazının tamamını okuduğumuzda özünün ne olduğunu anlıyoruz ve buna göre bu polemiğiniz çalıştığınız haber sitesinin köşe yazıları değil.

0 0 Cevap Yaz
Kazım Mutlu 25 Ekim 2015 16:13

CAHİLİN TEKİ ZATEN

0 0 Cevap Yaz
Mustafa Türk 24 Ekim 2015 14:19

Bu ferudun her kimse harbiden madara olmuş :)

0 0 Cevap Yaz
Muhammet aydoğdu

Beyler şahsi ihtiraslarınızı Ülkücü hareket üzerinden kullanmayın.ikinizide kınıyorum.

0 0
erhan ergil 17 Ekim 2015 20:44

ona göre kendinden başka herkes akp nin ya da chp nin ajanıdır.ne işi vardı zeybekçinin mitinginde önce onu desin!

0 0 Cevap Yaz
abdullah tercan 17 Ekim 2015 16:30

arkadaslar ne oluyor yıne bu tartışmalara ne gerek var secım öncesi kişisel sorunları sanala taşımak zorundamısınız ayrıca ahmet abi sende hem dikkate almıyorum diyorsun hemde polomigi devam ettırıyorsun ben ferudun baskanı savunmuyorum burada veya senıde elestırmıyorum üstüme vazife degil vazifem olan tek şey var secım öncesi kımsenın partımı sıkıntıya sokmasını seyredemem kimse kendini tertemiz görmesın herkesın bir hatası olabilir sadece ferudun ünal yazmış olsaydın amenna ama orada MHP ismi geciyorsa benım için sıkıntıdır rahatsız eder.

0 0 Cevap Yaz
Mustafa Özel 17 Ekim 2015 16:20

Ferudun kendini bu kadar rez,l kefaze etmek zorundamıydın

0 0 Cevap Yaz
baybora yıldız 17 Ekim 2015 15:09

Ya ahmet abi neden böyle kişilere cevap veriyorsun. Adam eski il başkanı olduğu için saygı gösteriyorlar diye kendini merkez sanıyor.halbuki işgal ettiği makama saygı gösteriyorlar onu bilmiyor.Sana bu iftirayı atıyorda kendisinin basın danışmanı tahir AKP de değilmi.Yerel seçimlerde Meclis üyesi olacam deyi N.Y.Yol un ekibinin kazım aslan la pazarlığına göz yummadımı. Göveçlikte mehmet yükselin çağrısıyla Nihat zeybekçinin toplantısına katılmadımı.İlçe kongresinde ülkücü bir arkadaşıma küfür etmedimi. Hep kendi doğru Başkaları Yanlış. Gitsin Muhammet kılıçaslan la takışsın sana bulaşmasın .Herkes bir şeyler demiyorsa camiamıza zarar vermememk için. Şimdi kalkar banada söver ,hakaret eder ancak sonrası Allaha emanrt . Sendede ileri görüşlülük yokmuş 40 senedir tanıyamadınmı.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Referandumda Ne Diyeceksiniz ?

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
http://www.finalokullari.com.tr/
http://www.finalokullari.com.tr/