Akyol, Öğrencilerle Demokrasi Dersinde

Okunma: 467
Ege - Denizli 20 Aralık 2016 13:45
Videoyu Aç Akyol, Öğrencilerle Demokrasi Dersinde
A
a

Hakimiyet İlkokulu Müdürü Hüseyin İyilikçi ve 3/D sınıf öğretmeni ve öğrencileri değerler eğitimi ve demokrasi haftası nedeniyle Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret ettiler.

http://akishaber.com.tr/
Öğrencilerle değerler eğitimi ve demokrasi haftası nedeniyle ders işleyen Başkan Akyol, “Öğretmen ve öğrencilerimizin yapmış olduğu ziyaret beni oldukça memnun etti. Demokrasiye ve geleceğe sahip çıkmak adına minik öğrencilerimizin heyecanını gözlerinden okuyabiliyorum. İnsan Haklarında temel değerler vardır. İnsan hakları demek, saygı, eşitlik, özgürlük, çoğulculuk, hukuk devleti sosyal devlet ve kendi düşüncelerini özgürce ifade edebilmektir.


Biliyorsunuz ki demokrasimize 15 Temmuz günü hain bir saldırı yapıldı. Bu hain plan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ının sokağa sahip çıkın çağrısıyla sokaklara çıkan milletimiz tarafından bertaraf edilerek püskürtülmüştür. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Geleceğin cumhurbaşkanı, başbakanı sizlersiniz. Değerlerimize ve demokrasimize sahip çıkalım. Huzuru refahı birlikte yakalayalım. Ben bu güzel ziyaretiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Gözlerinizden öpüyorum. Başarılar diliyorum” dedi. Başkan Akyol, daha sonra öğrencileri “RABİA” selamıyla selamlayarak, onlara işaretin anlamı hakkında bilgi verdi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

2017 Başbuğ Yılı İlan Edilsin mi ?

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
  • Dost Siteler
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat